پایگاه-تابستانی-1402-دبیرستان-دوره-اول-قلم

پایگاه تابستانی 1402|دبیرستان دوره اول قلم

آخرین اخبار

پایگاه تابستانی 1402 دبیرستان دوره اول قلم

پایگاه تابستانی 1402 به مدت 6 هفته از 18 تیر ماه الی 25 مرداد ماه 1402دوره های مختلف آموزشی ، مهارتی و پژوهشی را در فضای پویا ، شاد و متمرکز بریادگیری و توسعه فردی برای دانش آموزان برگزار کرده است.

1) فعالیت‌های آموزشی ، مهارتی و پژوهشی:
در طول تابستان، دوره‌های آموزشی متنوعی در پایگاه تابستانی برگزار شد. این دوره‌ها شامل کلاس های درسی آموزشی، دوره‌های زبان، دوره‌های مهارتی و پژوهشی و اردو های تفریحی بودند. این دوره‌ها با هدف تقویت مهارت‌های تحصیلی و توسعه استعدادهای فردی دانش‌آموزان و ارتقا سطح مهارتی و علمی برگزار شدند.

2) برنامه‌های تفریحی و ورزشی:
الف)مسابقات ورزشی: مسابقات ورزشی بین دانش‌آموزان در پایگاه تابستانی 1402|دبیرستان دوره اول قلم برگزار شد. این مسابقات شامل فوتبال، بسکتبال، والیبال ، مسابقات بومی و محلی(هفت سنگ،کبدی و ……) و سایر ورزش‌ها بوده است. این مسابقات با هدف ترویج سلامتی ، فعالیت‌های بدنی و آشنایی به سنت های قدیمی ایران در بین دانش‌آموزان برگزار شدند.
ب)برنامه‌های تفریحی: در طول تابستان، برنامه‌هایی شامل سینما، سفرهای آموزشی، بازدید از موزه‌ها و نمایشگاه‌ها و سایر فعالیت‌های تفریحی بودند. این برنامه‌ها با هدف ارتقای سطح عمومی دانش‌آموزان و ارائه فرصت‌های جدید برای آن‌ها برگزار شدند.
3)پروژه‌های آموزشی و مرکز توسعه و یادگیری:
الف) پروژه‌های آموزشی: در طول تابستان، پروژه‌های آموزشی مختلفی در پایگاه تابستانی اجرا شدند. این پروژه‌ها شامل آموزش مهارت‌های کاربردی، کارگاه‌های آموزشی و فعالیت‌های آموزشی متنوع دیگر بودند.
ب) مرکز توسعه یادگیری قلم در سال 1401 با تلاش جهت ایجاد آینده بهتر برای نسل کودکان و نوجوان، به عنوان یک مرکز آموزشی پویا و متمرکز بر یادگیری و توسعه فردی و ارتقا سطح مهارتی و علمی پژوهشی دانش آموزان در فضایی امن و آموزشی تاسیس شد. مرکز توسعه یادگیری قلم به دانش آموزان این امکان را می دهد که با داشتن توانایی های لازم برای موفقیت در زندگی و فضای کسب و کار، به عنوان شهروندان موفق و مفیدی در جامعه فعالیت کنند. پس اگر شما نیز به دنبال یادگیری و توسعه فردی خود در محیطی پویا و امن هستید، ایـــنجا بهترین گزینه برای شماست.

آزمون تیزهوشان, دبستان قلم, دبیرستان قلم, کنکور, مجتمع فرهنگی آموزشی قلم, نمونه دولتی
نوشتهٔ پیشین
خدمات نحوه ثبت نام دانش آموزان اتباع در سامانه سهما
نوشتهٔ بعدی
پایگاه تابستانی 1402|دبستان قلم

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید