ثبت نام در پنجمین دوره جشنواره علمی پژوهشی پژوهش سراهای دانش آموزی

ثبت نام در پنجمین دوره جشنواره علمی پژوهشی پژوهش سراهای دانش آموزی|فروردین 1403

آخرین اخبار

ثبت نام در پنجمین دوره جشنواره علمی پژوهشی پژوهش سراهای دانش آموزی

فروردین 1403

به اطلاع دانش آموزان علاقه مند به ثبت نام در پنجمین دوره جشنواره علمی پژوهشی پژوهش سراهای دانش آموزی|فروردین 1403 می رساند برای ثبت نام در گرایش های مختلف مسابقات دوازده گانه این رویداد می توانند از تاریخ 1403/1/14 تا تاریخ 1403/02/6 با مراجعه حضوری به پژوهش سرای دانش آموزی منطقه محل تحصیل خود، با تحویل نمون برگ شماره 1 ثبت نام ( مندرج در شیوه نامه های اختصاصی هر گرایش) نام کاربری و گذرواژه ورود به سامانه ثبت نام به آدرس “src.apasoft.ir” ، را دریافت و نسبت به ثبت نام انفرادی یا گروهی بر اساس ضوابط هر گرایش جشنواره در این سامانه اقدام نمایند.

📌تذکر1: ثبت نام در جشنواره صرفا با استفاده از نام کاربری و گذرواژه دریافتی، توسط دانش آموزان در سامانه “src.apasoft.ir” انجام می شود. با توجه به اینکه پیگیری امور مربوط به بارگذاری آثار، اعلام نتایج، رفع نواقص ثبت نام و … نیز از طریق همین سامانه امکان پذیر است، ضروری است دانش‌آموزان محترم از نام کاربری و گذرواژه تخصیص یافته برای ورود به پروفایل کاربری تا پایان زمان برگزاری جشنواره، به دقت نگهداری نمایند.

📌تذکر2: ثبت نام گروهی فقط توسط سرگروه تیم انجام می گردد. برای اینکار ضروری است تمامی اعضای گروه پس از دریافت نام کاربری شخصی خود از مدیر محترم پژوهش سرا و ورود حداقل یکبار به سامانه، نسبت به فعال سازی صفحه شخصی خود اقدام نمایند.

📌تذکر ۳ : در مناطق فاقد پژوهش سرای دانش آموزی، دانش آموزان علاقه مند به شرکت در جشنواره علمی پژوهشی، می توانند برای ثبت نام در این رویداد به اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل ( معاونت آموزش متوسطه) مراجعه نمایند.

🇮🇷کانال جشنواره علمی پژوهشی @srcfestival

🇮🇷کانال رسمی پژوهش سراهای دانش آموزی کشور @pajouheshsara

آزمون جامع, برنامه امتحانات, پژوهش سرای دانش آموزی, ثبت نام در پژوهش سراهای دانش آموزی, ثبت نام در پنجمین دوره جشنواره علمی پژوهشی پژوهش سراهای دانش آموزی|فروردین 1403, جشنواره, جشنواره علمی پژوهشی, دبیرستان دوره اول, دبیرستان قلم, دومین-جلسه-کارگاه-والدین-آگاه-=-فرزندان-سالم-بهمن-ماه-1402, فروردین 1403, کارگاه والدین, مجتمع آموزشی قلم, مجتمع فرهنگی اموزشی قلم
نوشتهٔ پیشین
سومین جلسه کارگاه والدین آگاه = فرزندان سالم|اسفندماه 1402
نوشتهٔ بعدی
پذیرش بدون کنکور دانشگاه فرهنگیان|فروردین 1403

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید